Skip to content

Zyskaj środki na cyfryzację.

Czas na ostatnie odliczanie. Odliczamy do siódmego naboru wniosków w ramach Giełdy Miejskich Technologii (04-17.09.2023). Jest to ostatni moment, żeby zdobyć grant na testowanie oprogramowania.

To doskonała okazja, żeby sprawdzić jak System Elektronicznego Zarządzania Dokumentami DOKUS (zintegrowany z e-Doręczeniami) wspiera i automatyzuje pracę samorządu. https://bit.ly/EZD-DOKUS

Jeśli zastanawiają się Państwo nad wdrożeniem portalu mieszkańca, który pozwoli na dwukierunkową wymianę informacji, procedowanie spraw i wniosków za pośrednictwem internetu lub poszukujecie opcji na zwiększenie skuteczności ściągania należności na rzecz gminy np. poprzez szybkie płatności to e-Obywatel poleca się na testy.  https://bit.ly/e-Obywatel

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli potrzebujecie wsparcia w pisaniu wniosku. Zapraszamy do kontaktu: handlowy@tensoft.pl lub 77 442 71 70.

Pozostałe informacje

Mieszkańcy i jakość życia- wiodący temat cyklu webinariów Miesiąc Miejskich Technologii.

To już jutro! Weźmiemy udział w webinarze organizowanym przez Polski

Projekt LIFE- szkolenia dla gmin

Wczoraj zakończyliśmy cykl szkoleń dla gmin w ramach projektu LIFE.

Dzień Samorządu Terytorialnego

Dziękujemy za Państwa poświęcenie wynikające z misji służenia mieszkańcom.  

KSeF – MF podało nową datę!

KSeF to cyfrowa rewolucja w fakturowaniu, o której słyszeli już

Komunikat

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2 maja 2024 r. nasza infolinia będzie nieczynna. Zachęcamy do korzystania z systemu Help Desk.

Gratulujemy zwycięzcom!

  „To piękne, gdy człowiek jest dumny ze swojego miasta,