isdp_icon

Internetowy Serwer Danych Przestrzennych

gpt_icon

Geoportal Toolkit (GPT)

System Obsługi Wniosków Administracyjnych (SOWA)

System Zintegrowanej Obsługi Planowania Przestrzennego (SZOPP)

Firma Tensoft

Innowacyjne rozwiązania IT dla Urzędów

Firma Tensoft Sp. z o.o. jest producentem systemu AdAS (Aplikacje dla Administracji Samorządowej). System AdAS jest to zintegrowany system do zarządzania Gminą klasy ERP. Stanowi on doskonały fundament do szeroko rozumianego e-Urzędu, sprawnego i otwartego na społeczność lokalną. Zapewnia dostęp do usług i informacji płynących z Urzędu w czasie rzeczywistym. Ponad 40 modułów wchodzących w skład systemu AdAS skutecznie wspomaga pracę urzędników w większości obszarów zarządzania. Modułowa budowa zezwala na wdrażanie systemu w dowolnych konfiguracjach funkcjonalnych. Konfigurowalność i parametryzacja pozwala lokalizować system zgodnie z indywidualnymi potrzebami JST. Ważną zaletą systemu AdAS jest otwartość na systemy zewnętrzne. Biblioteki typu Web Services zapewniają bezpieczny dostęp do zasobów systemu, co jest fundamentalne przy realizacji e-Urzędu.

Firma Tensoft prowadzi projekty oraz wdrożenia w oparciu o certyfikowanych kierowników projektu (Prince2), oraz stosuje zintegrowany system zarządzania zgodny z ISO 9001:2009 i ISO 27001:2014.

Misją firmy Tensoft jest informatyczne wspieranie administracji publicznej w zakresie e-Usług oraz podniesieniu efektywności administracji dzięki stosowaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

Zakres wykonywanych usług

  • Sprzedaż i wynajem systemów informatycznych
  • Projektowanie systemów informatycznych
  • Wdrażanie systemów informatycznych
  • Nadzór autorski nad systemami informatycznymi
  • Szkolenia z systemów informatycznych
  • Audyty bezpieczeństwa informacji zgodny z KRI

Kadra

TENSOFT mimo młodego wieku dysponuje liczną kadrą (ponad 40 osób), posiadającą ogromne doświadczenie i dużą wiedze merytoryczną. Właśnie te atuty zostały wykorzystane przy tworzeniu produktu nowej generacji – systemu ADAS. Zebrane doświadczenie oraz liczne grono konsultantów (w postaci użytkowników naszych systemów) umożliwiły wyprodukowanie bardzo nowoczesnego, technologicznie integrowanego, sieciowego systemu informatycznego wspierającego codzienną pracę organów samorządu terytorialnego.