Skip to content

Pozyskaj dofinansowanie na oprogramowanie

Jesteśmy na półmetku. Ruszył trzeci nabór do programu dofinansowań w ramach Giełdy Miejskich Technologii. Nabór potrwa do 29.01.2023. Czas ustawić się w blokach startowych po nowoczesne oprogramowanie dla Twojego Urzędu.

Jeżeli poszukujesz narzędzi do optymalizacji pracy, nadzoru nad prowadzonymi sprawami, rejestru korespondencji wraz z możliwością dekretacji wynikających z niej zadań to https://bit.ly/EZD-DOKUS jest dla Ciebie. 

Jeżeli Twoim celem jest zwiększenie skuteczności ściągania należności, sprawne informowanie mieszkańców o ważnych wydarzeniach, poprawa komunikacji między mieszkańcami a urzędem to https://bit.ly/e-Obywatel będzie idealnym rozwiązaniem. 

Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie oraz powiemy co zrobić, aby móc skorzystać z grantu.

Pozostałe informacje

Dziękujemy za życzenia

Dziękujemy wszystkim klientom i partnerom Tensoft za pamięć i życzenia.

Tensoft członkiem Business Centre Club

Z przyjemnością informujemy, że Zarząd firmy Tensoft dołączył do Business Centre Club oraz Loży Opolskiej BCC.

Uczestniczyliśmy w I Regionalnym Kongresie Gospodarczym „Opolskie dla biznesu”.

W trakcie konferencji przedstawiciele opolskich przedsiębiorstw debatowali wraz z dr Maciejem Kawęckim, specjalistą ds. nowych technologii i Markiem Zuberem, ekonomista i analityk.

Wdrożenie e-Usług w Gminie Wiązowna

Podpisaliśmy umowę na wdrożenie e-Usług oraz wdrożenie portalu dla mieszkańców w Gminie Wiązowna. Zadanie zostanie zrealizowane w ramach projektu „E- usługi dla e-kultury w Gminach Karczew i Wiązowna” .

Uczestniczymy w II edycji Forum Miasteczek Polskich

W dniach 21-22 września będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w drugiej edycji Forum Miasteczek Polskich. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Rzeczowo o wyzwaniach małych i średnich miejscowości”.

Produkty Tensoft w Raporcie Polskiej Chmury

W opublikowanym raporcie dotyczącym działa Polskiej Chmury umieszczono przykład rozwiązań chmurowych na przykładzie produktów firmy Tensoft.