Skip to content

Czym jest i czym może być eKancelaria?

Oprogramowanie eKancelaria dotyka obszaru czynności kancelaryjnych realizowanych w JST. Wprowadza automatyzację w przyjmowaniu i rejestracji spraw przychodzących i wychodzących za pośrednictwem poczty elektronicznej, platformy ePUAP oraz eDoręczeń. Zapewnia prawidłową i szybką obsługę spraw i wniosków procedowanych w jednostce. Gwarantując optymalizację procesów związanych z obsługą korespondencji, m.in. poprzez integrację z usługą eNadawcy. eKancelaria jest cenową alternatywą dla pełnego obiegu dokumentów, która jednocześnie pozwala jednostce na dostosowanie się do zmian prawnych wynikających z obowiązku stosowania e-Doręczeń od 10 grudnia 2023 r.

Wdrożenie oprogramowania eKancelaria jest doskonałym wstępem dla Systemów Elektronicznego Zarządzania Dokumentami, które z dniem 1 stycznia 2026 zgodnie z projektem Ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z rozwojem e-administracji stanie się obowiązkowym dla urzędów. Jest ona bowiem częścią Systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentami DOKUS.

P.S. Właśnie dlatego o eKancelarii często mówimy między sobą jako o mini Dokusie 😉 Z chęcią porozmawiamy również Państwem o tym co potrafi to „maleństwo”. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: (77) 442 71 70 lub mailem: handlowy@tensoft.pl .

Pozostałe informacje

Czas na zmiany! Raport NIK o ochronie danych w urzędach.

Raport NIK o ochronie danych w urzędach: czas na zmiany!

Zmiany w zwrocie podatku akcyzowego dla rolników.

Meldujemy wykonanie zadania. W dniu wczorajszym przeprowadziliśmy webinar z zakresu
Bezpieczeństwo

Aktualizacja Anydesk dla Partnerów

Ze względu na poprawki bezpieczeństwa prosimy o pobranie nowej wersji aplikacji.

Klik i masz PIT!

Ile raz w tym tygodniu już usłyszałeś słowo PIT? Dobra

Dziękujemy za kolejny wspólny rok!

W codziennym życiu jak i w biznesie liczą się kontakty.

Wesołych świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam i Waszym bliskim