Skip to content

Czym jest i czym może być eKancelaria?

Oprogramowanie eKancelaria dotyka obszaru czynności kancelaryjnych realizowanych w JST. Wprowadza automatyzację w przyjmowaniu i rejestracji spraw przychodzących i wychodzących za pośrednictwem poczty elektronicznej, platformy ePUAP oraz eDoręczeń. Zapewnia prawidłową i szybką obsługę spraw i wniosków procedowanych w jednostce. Gwarantując optymalizację procesów związanych z obsługą korespondencji, m.in. poprzez integrację z usługą eNadawcy. eKancelaria jest cenową alternatywą dla pełnego obiegu dokumentów, która jednocześnie pozwala jednostce na dostosowanie się do zmian prawnych wynikających z obowiązku stosowania e-Doręczeń od 10 grudnia 2023 r.

Wdrożenie oprogramowania eKancelaria jest doskonałym wstępem dla Systemów Elektronicznego Zarządzania Dokumentami, które z dniem 1 stycznia 2026 zgodnie z projektem Ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z rozwojem e-administracji stanie się obowiązkowym dla urzędów. Jest ona bowiem częścią Systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentami DOKUS.

P.S. Właśnie dlatego o eKancelarii często mówimy między sobą jako o mini Dokusie 😉 Z chęcią porozmawiamy również Państwem o tym co potrafi to „maleństwo”. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: (77) 442 71 70 lub mailem: handlowy@tensoft.pl .

Pozostałe informacje

Cyberbezpieczny Samorząd z Tensoftem

Cyfrowy charakter wymiany informacji i dokumentów niesie ze sobą zagrożenia.

Zyskaj środki na cyfryzację.

Czas na ostatnie odliczanie. Odliczamy do siódmego naboru wniosków w

Cyberbepieczny Samorząd z Tensoftem? To możliwe! Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Tworzymy, wdrażamy oraz aktualizujemy dokumentację Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI)

Wdrożenie Systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentami z nami jest lekkie, łatwe i przyjemne!

W związku ze zmianami, które niesie ze sobą ogłoszenie ministra

Nowelizacja ustawy o gospodarce nieruchomościami. Przekształcenia prawa wieczystego użytkowania w prawo własności nieruchomości.

Doświadczony trener, od 2008 roku prowadzi wysoko oceniane szkolenia z

Zyskaj środki na cyfryzację.

Czwartkowy poranek zaczynamy dobrymi wiadomościami. Samorządy znów mają szanse na