Skip to content

Czym jest i czym może być eKancelaria?

Oprogramowanie eKancelaria dotyka obszaru czynności kancelaryjnych realizowanych w JST. Wprowadza automatyzację w przyjmowaniu i rejestracji spraw przychodzących i wychodzących za pośrednictwem poczty elektronicznej, platformy ePUAP oraz eDoręczeń. Zapewnia prawidłową i szybką obsługę spraw i wniosków procedowanych w jednostce. Gwarantując optymalizację procesów związanych z obsługą korespondencji, m.in. poprzez integrację z usługą eNadawcy. eKancelaria jest cenową alternatywą dla pełnego obiegu dokumentów, która jednocześnie pozwala jednostce na dostosowanie się do zmian prawnych wynikających z obowiązku stosowania e-Doręczeń od 10 grudnia 2023 r.

Wdrożenie oprogramowania eKancelaria jest doskonałym wstępem dla Systemów Elektronicznego Zarządzania Dokumentami, które z dniem 1 stycznia 2026 zgodnie z projektem Ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z rozwojem e-administracji stanie się obowiązkowym dla urzędów. Jest ona bowiem częścią Systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentami DOKUS.

P.S. Właśnie dlatego o eKancelarii często mówimy między sobą jako o mini Dokusie 😉 Z chęcią porozmawiamy również Państwem o tym co potrafi to „maleństwo”. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: (77) 442 71 70 lub mailem: handlowy@tensoft.pl .

Pozostałe informacje

Mieszkańcy i jakość życia- wiodący temat cyklu webinariów Miesiąc Miejskich Technologii.

To już jutro! Weźmiemy udział w webinarze organizowanym przez Polski

Projekt LIFE- szkolenia dla gmin

Wczoraj zakończyliśmy cykl szkoleń dla gmin w ramach projektu LIFE.

Dzień Samorządu Terytorialnego

Dziękujemy za Państwa poświęcenie wynikające z misji służenia mieszkańcom.  

KSeF – MF podało nową datę!

KSeF to cyfrowa rewolucja w fakturowaniu, o której słyszeli już

Komunikat

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2 maja 2024 r. nasza infolinia będzie nieczynna. Zachęcamy do korzystania z systemu Help Desk.

Gratulujemy zwycięzcom!

  „To piękne, gdy człowiek jest dumny ze swojego miasta,