Przypominamy jakie warunki należy spełnić aby bezpiecznie pracować z domu w systemie AdAS.

W związku ze stanem epidemii w Polsce większość urzędów pracuje w trybie nadzwyczajnym.

Nie sposób przewidzieć kiedy sytuacja w kraju wróci do normy. Jednostki samorządu terytorialnego muszą być przygotowane na przejście w każdej chwili na tryb pracy zdalnej tak aby nadal wykonywać swoje zadania.

 


Zachęcamy naszych klientów aby zamienić fakturę papierową na elektroniczną.

W ostatnich dniach wszyscy minimalizujemy ryzyko przenoszenia wirusa podejmując nadzwyczajne środki ochrony osobistej. Sytuacja w kraju przekonała wielu z nas do pracy oraz załatwiania codziennych spraw przy użyciu komunikacji elektronicznej.

Wielu z naszych klientów wybrało e-fakturę aby zmniejszyć ryzyko. Zachęcamy również Państwa instytucję. Faktury będą przesyłane na adres mailowy, który Państwo wskażą.
Wystarczy przesłać formularz elektroniczny, który znajduje się poniżej.

Chrońmy siebie i naszych pracowników!

Zgoda na otrzymywanie faktur drogą elektroniczną

W odniesieniu do realizowanych przez firmę Tensoft Sp. z o.o. wszelkich usług wynikających z obowiązujących umów oraz świadczonych usług dodatkowych proszę o przekazywanie faktur jedynie w formie elektronicznej.

Stosując się do zaleceń władz państwowych, związanych z sytuacją epidemiologiczną w kraju, podjęliśmy nadzwyczajne środki ostrożności ograniczając kontakt osobisty w firmie Tensoft. 

KORESPONDENCJA

W trosce o bezpieczeństwo personelu, klientów oraz naszych i Państwa najbliższych, wszelkiego rodzaju sprawy będą prowadzone i rozwiązywane w sposób elektroniczny.

Z związku z powyższym prosimy o kierowanie wszelkiej korespondencji, pism oraz faktur w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie dotyczące systemu ADAS proszę wysyłać jak do tej pory na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  bądź przez helpdesk: https://helpdesk.tensoft.pl

Ze strony firmy Tensoft faktury będą wystawiane w formie elektronicznej oraz przesyłane za pomocą poczty e-mail na adres wskazany w umowie.

O ile wystąpi taka konieczność, papierowa dokumentacja zostanie uzupełniona po okresie kwarantanny.

FUNKCJONOWANIE ODDZIAŁÓW FIRMY

Informujemy, że nasze biura w Opolu, Gdańsku i Bydgoszczy pozostaną nieczynne do odwołania.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że wdrożyliśmy procedury przewidziane w ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ISO 9001:2015, ISO/IEC 27001 : 2013) i nasz Zespół świadczy pracę w trybie Pracy Zdalnej.

Pragniemy zapewnić wszystkich użytkowników, że proces realizacji zgłoszeń będzie utrzymany zgodnie z umową serwisową. A sytuacja w kraju, nie będzie rzutowała na proces obsługi oraz ciągłość pracy systemu.

BEZPŁATNY DOSTĘP DO PORTALU MIESZKAŃCA

W trosce o zmniejszenie ryzyka epidemiologicznego pracowników Urzędów oraz mieszkańców Gmin i Powiatów, proponujemy bezpłatny dostęp do portalu obsługi klienta -
e-Obywatel.

Cel: zminimalizowanie wizyt mieszkańców w Urzędzie, zwiększenie możliwości załatwiania spraw zdalnie, zmniejszenie ryzyka w związku z płatnością gotówkową.

Czas udzielenia bezpłatnej licencji: 4 miesiące

WARUNEK: Oferta skierowana do klientów z aktualną umową serwisową na moduł Karty kontowe.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Wierzymy, że podjęte przez nas działania przysłużą się do zmniejszenia ryzyka epidemiologicznego. Zachęcamy do stosowania zaleceń służb sanitarnych.

Życzymy wszystkim zdrowia i szybkiego powrotu do normalności.

KONTAKT:
tel. (77) 442 71 71, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 W związku z zaistniałą sytuacją, w trosce o zmniejszenie ryzyka epidemiologicznego pracowników Urzędów oraz mieszkańców Gmin i Powiatów, proponujemy bezpłatny dostęp do portalu obsługi klienta - e-Obywatel.

Zachęcamy wszystkich klientów posiadających e-Obywatela do propagowania wśród mieszkańców korzystania z portalu celem zmniejszenia ryzyka epidemiologicznego.

Poniżej w formie infografiki przypominamy rodzaje spraw, które za pomocą portalu Mieszkańcy mogą załatwić zdalnie.

W ramach projektu, na terenie Opola i województwa opolskiego wykonywane są nieodpłatne badania przesiewowe wad wzroku dzieci.

Dzięki współpracy opolskich przedsiębiorców zakupiono mobilne stanowisko do badań wzroku.

 

Kampania informacyjna

Dodatkowo organizowane są prelekcję na temat profilaktyki i higieny narządu wzroku pod hasłem „Zdrowe oczy”, która w obliczu postępu technologicznego jest szczególnie ważna w przypadku dzieci i młodzieży. Podczas spotkań szeroko omawiane jest nowe zjawisko chorobowe –  “ślepota smartfonowa”.

W Polsce około 20% dzieci w wieku szkolnym cierpi na krótkowzroczność, czyli niewyraźne widzenie odległych przedmiotów. Na ogół powodem tej wady jest zbyt długie i zbyt częste używanie smartfonów.

 Wszystkich zainteresowanych tematem oraz szczegółami projektu zapraszamy na stronę: www.wzrokdzieci.pl

 

W ramach Akademii Tensoft organizujemy szkolenie z Kart Kontowych, które odbędzie się 24 marca 2020 roku, w Parku Naukowo Technologicznym w Opolu.

Szczegółowy program szkolenia:

http://szkolenia.tensoft.pl/modul-karty-kontowe-2020/

Zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Studenci i absolwenci planujący karierę w branży IT!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy, staży lub praktyk u producenta zaawansowanych systemów klasy ERP- firmy Tensoft z Opola.
 
Będziemy na XII Akademickich Targach Pracy Politechniki Opolskiej – 18 marca 2020 r. Zainteresowanych już teraz zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Nie szukajcie daleko! Oferujemy rozwój u boku ekspertów oraz pracę w nowoczesnym kompleksie Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu!
 

Miniony rok był bardzo intensywny pod kątem aktywności i rozwoju firmy Tensoft.
Podsumowując ten czas pragniemy podzielić się z Państwem migawkami z naszych najciekawszych działań.

 

Podczas III ogólnopolskiego Forum Zarządzania Dokumentacją w Urzędzie, które odbyło się w Toruniu, zaprezentowaliśmy nasz autorski  obieg dokumentów - system Dokus.

W trakcie 3-dniowego wydarzenia poznaliśmy plany ministerstw pod kątem dalszej cyfryzacji administracji publicznej.
W obliczu postępujących zmian, system klasy EZD w najbliższej przyszłości będzie podstawowym narzędziem pracy każdego urzędnika.

Instytucje planujące wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów zachęcamy do zamówienia pokazu Systemu Dokus:

Telefon: 77 442 71 70
Kom.: 608 842 504
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

c